Gręžinio įrengimo kaina

Gręžinio kaina priklauso nuo keleto pagrindinių veiksnių:

  • Nuo gręžinio vietos. Kiekvienoje vietovėje yra skirtingos geologinės ir hidrogeologinės sąlygos, todėl skirtingose vietovėse bus skirtingo gylio gręžiniai, o gręžinio gylis turi tiesioginę įtaką galutinei gręžinio kainai. Vienodo gylio gręžinio gręžimo kaštai įvairiose vietovėse gali skirtis dėl technikos transportavimo išlaidų, skirtingų reikiamų pragręžti gruntų savybių ar kitų faktorių.
  • Nuo reikiamo išgauti vandens kiekio. Kuo didesnį vandens kiekį reikia išgauti iš gręžinio, tuo gilesnį gręžinį gali tekti gręžti. Tai pat, esant didesniam vandens poreikiui yra parenkama didesnio diametro gręžinio apsaugos vamzdžio kolona. Šie abu veiksniai turi tiesioginę įtaką gręžinio kainai. Gilesni gręžiniai yra gręžiami dėl geresnės vandens kokybės išgavimo, nes gilesniuose sluoksniuose esantis vanduo yra labiau apsaugotas nuo paviršinės taršos.
  • Nuo panaudotų medžiagų. Siekiant padaryti kokybišką gręžinį, būtina griežtai laikytis gręžimo technologijos bei naudoti patikimas, teisingai parinktas ir saugias medžiagas bei įrangą. Dažniausiai tai nėra pigiausias pasirinkimas, tačiau vandens gręžinys, giluminis siurblys ir kita vandens tiekimo įranga yra ilgalaikė investicija, todėl šiuo atveju taupymas bus tik trumpalaikis sprendimas.

Norėdami sužinoti Jūsų planuojamo įsirengti gręžinio kainą, susisiekite su mumis ir mes Jus mielai pakonsultuosime bei pateiksime preliminarią sąmatą gręžinio įrengimui.